Hotel Voyage ****

Konevova 28/29, 130 00 Prague 3 (Czech Republic)

Kde se nacházíme

Praha je čím dál více vyhledávanější pro svou otevřenou, tolerantní a kosmopolitní atmosféru. Objevte kouzlo pražské čtvrti Žižkov, kde naleznete kvalitní kluby, restaurace, bary a setkáte se s LGBT komunitou. Náš personál Vám rád prozradí tipy, kde příjemně strávit čas. Pobyt v našem hotelu se tak pro vás stane určitě nezapomenutelným.


 Příjezd z letiště

Od mezinárodní letiště Václava Havla
: 

Jeďte autobusem č. 119 do stanice “Nádraží Veleslavín”, stanice metra. Přestupte na linku A (zelená linka) ve směru Depo Hostivař a vystupte ve stanici “Flora”. Pokračujte autobusem č. 136 (směr Sídliště Čakovice) nebo č. 175 (směr Florenc) do zastávky “Rokycanova”. Pokračujte pěšky rovně cca 50m k hlavní silnici a zahněte doprava. Hotel Voyage se nachází po 100m po Vaší levé straně.

Doba přepravy: cca 65 minut . 

 Příjezd vlakem

Z Praha hlavní nádraží: 

Jeďte tramvají č. 9 (směr Spojovací) nebo č. 26 (směr Nádraží Hostivař) do zastávky “Olšanské náměstí”. Odtud pokračujte autobusem č. 136 (směr Sídliště Čakovice) nebo č. 175 (směr Florenc) do zastávky “Rokycanova”. Pokračujte pěšky rovně cca 50m k hlavní silnici a zahněte doprava. Hotel Voyage se nachází po 100m po Vaší levé straně.

Doba přepravy: cca 25 minut. 

 Příjezd autobusem

Z Autobusové nádraží Florenc
:


Jeďte autobusem č. 133 (směr Malešice ) nebo č. 175 (směr Háje) nebo č. 207 (směr Ohrada) do zastávky “Tachovské náměstí”. Pokračujte pěšky rovně po hlavní silnici, Hotel Voyage se nachází po 300m po Vaší levé straně.

Doba přepravy: cca 15 minut 

 Transfery

Chceme, abyste během pobytu u nás byli absolutně spokojení, proto Vám nabízíme komfort a luxus i během Vašeho cestování po Praze.

Letiště – Hotel 500 CZK 

Hlavní nádraží – Hotel 300 CZK

Transfer do centra města 300 CZK Parkování

Zajistíme Vám parkování v zabezpečené podzemní garáži. Při příjezdu ponechte vůz před hlavním hotelovým vchodem a poté Vás jednoduše do garáže navedeme. 
Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. 

Parkování 450 CZK (17 EUR) /24 hodin 

3 důvody proč se ubytovat u nás

Made with by Bookassist

Online rezervace